Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Kategorie
Filtrování produktů:
Cena

Kámen / kombinace:
Řetízek / lanko / kůže:
Šlupny / doplňky:
Dostupnost:
Ostatní
Reset filtru zobrazit

Soupravy z minerálů Celkem produktů :

Připravila jsem pro vás nabídku překrásných šperků s acháty, ametysty, jaspisy, tygřími oky, rodonity a s dalšími drahými kameny. Nabízím překrásné šperky s minerály a polodrahokamy, které můžete vybírat podle vlastního vkusu, znamení zvěrokruhu nebo léčivých či jiných účinků. Naleznete u mě náhrdelníky, náušnice, náramky i celé soupravy šperků.

Moje šperky s minerály vám budou slušet 

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým unikátními šperky s minerály z mojí nabídky. Připravila jsem pro vás několik desítek variací, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Drahé kameny se kombinují se stříbrem, zlatem i s chirurgickou ocelí. Snadno tak naleznete šperk přesně podle svých představ. 

Moje šperky s minerály a polodrahokamy se hodí na každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Díky drahým kamenům nabývají celé škály barevných odstínů. Připravila jsem pro vás desítky atraktivních šperků za příznivé ceny. Nabízím šperky pro ženy i pro muže.

na stránku