Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Šperky z minerálů a polodrahokamů, tepané a kovové šperky, tepaná krajka, výroba na zakázku.

 

šperky s polodrahokamy

  • Kromě výroby šperků především z chirurgické oceli, minerálů a polodrahokamů provozuji i e-shop a ateliér JK Design, kde si můžete vybrat nebo objednat šperk osobně v ateliéru.
  • Šperky vybrané přes e-shop je možné zakoupit též přímo v ateliéru a prohlédnout si i jiné práce. V ateliéru je možné objednat si šperk na zakázku podle vlastních představ.
  • Šperky mám ráda především dobře zpracované. Na materiálu a jeho kvalitě i na každém malém detailu záleží, jestli šperk vyznívá jako laciná "tretka" nebo designová záležitost. Používám pouze minerály, polodrahokamy, perly, jantar, chirurgickou ocel, často zlacenou a někdy i měď, mosaz, zlacenou mosaz. Minerály jsou nadčasové a se zlatými doplňky nyní velmi aktuání.
  • Šperky vnímám jako "umění", designovou záležitost a vyjádření vkusu i kreativity každé ženy. Vždy mě potěší, když se někomu mé šperky líbí a objedná si třeba i malou věc.
  • Minerály - polodrahokamy doporučuji i jako zdroj léčivé energie, proto u každého šperku uvádím, na co a jak působí. Minerály jsou velmi prospěšné zdraví, pokud se dotýkají těla. 
  • Nově jsem zařadila i šperky lité a tepané s magickými motivy - z mědi, bronzu, mosazi i chirurgické oceli a jejich vzájemné kombinace. Tepané šperky a tepaná krajka - novinka od roku 2018. Je to styl tepání kovu do jakéhokoli tvaru, můžou vznikat i prostorové šperky, výstřední velké i jemné a něžné. Jsou vždy velmi originální a podruhé nevyrobitelné. Preferuji ocel a mosaz pro svou krásnou zlatavou barvu. Ukázka na krku na fotogafii. Při nákupu pro partnera/ku můžu doporučit něco, co by se hodilo do kolekce k již zakoupenému šperku.
  • Kov je nádherný materiál a drží stálou barvu, ale dejte pozor prosím - šperkařská měď a mosaz nemají rády vlhkost a vodu, ostatně jako i stříbro,  zlato, perly.
  • Pokud byste si chtěli vybrat šperk s minerálním kamenem podle znamení zvěrokruhu, inspirujte se v záložce Blog zde ... 
  • E-shop je registrovaný u Puncovního úřadu pod číslem 12282 -  IČ 71548327 Puncovní úřad 

 

Autorské šperky JKdesign Autorské šperky JKdesign

Autorské šperky JKdesign Autorské šperky JKdesign

Autorské šperky JKdesign Autorské šperky JKdesign

Autorské šperky JKdesign Autorské šperky JKdesign