Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Kategorie
Filtrování produktů:
Cena

Kámen / kombinace:
Háčky / doplňky:
Dostupnost:
Ostatní
Reset filtru zobrazit

Náušnice s minerály Celkem produktů :

Vybírejte v mojí nabídce náušnic s minerály, polodrahokamy a drahými kameny. Připravila jsem pro vás překrásné náušnice v celé řadě stylů, které hravě sladíte se svým účesem, s oblečením i s dalšími doplňky. Jdou navíc i perfektně k náhrdelníkům či náramkům, které naleznete v našem dalším sortimentu.

Náušnice s minerály a drahými kameny vás potěší

Moje náušnice mají styl. Hodí se na každodenní nošení do práce či do školy, ale využijete je též na různé speciální příležitosti. Soupravu šperků s minerály tak můžete vyzkoušet i k večerním šatům na ples či do divadla nebo na romantickou večeři se svým partnerem. Minerály jsou doplněny zlatem, stříbrem či chirurgickou ocelí. U mě si tak vybere každá žena.

Náušnice s minerály z mého sortimentu nabývají mnoha barevných odstínů. Ať máte v oblibě fialové ametysty, čiré křišťály, černé perly, modré tyrkysy, červené jaspisy nebo zelené malachity, přijdete si zde na své. Šperky mohou být zdobené pouze jedním minerálem nebo i více drahými kameny. Všechny moje náušnice mají praktické zapínání a nabízíme je za příznivé ceny.

na stránku